Zuid-Korea

Reisinformatie

Voor 333travel is reizen dé manier om je blik te verruimen en de wereld echt te ervaren. Je ontdekt indrukwekkende landschappen, maakt kennis met andere culturen en ontmoet mensen die je reis bijzonder maken. Maar reizen gaat voor ons ook over de bestemming iets teruggeven. Daarom dragen we bij aan Light for the Children, een organisatie die zich inzet voor kwetsbare kinderen en gezinnen in Namibië.

"Reizen gaat niet alleen over wat je ziet, maar ook over wat je kunt betekenen."

Voor iedere boeking naar Namibië die via 333travel wordt gemaakt, doneren wij €5 per persoon aan Light for the Children. Een klein bedrag vanuit iedere reis, dat samen een betekenisvolle bijdrage kan leveren.

Over Zuid-Korea

Zuid-Korea is een fascinerend land in Oost-Azië dat bekend staat om zijn moderne technologie, rijke cultuur en razendsnelle economische groei. Hier vind je een unieke balans tussen eeuwenoude tradities en een futuristische levensstijl. Terwijl je door de straten van Seoul of Busan loopt, zie je indrukwekkende tempels en koninklijke paleizen naast glinsterende wolkenkrabbers en high-tech gadgets.

De invloed van Zuid-Korea reikt ver over de landsgrenzen. K-popgiganten zoals BTS en Blackpink en de populaire K-drama’s hebben de wereld veroverd en maken deel uit van de wereldwijde "K-culture". Daarnaast staat het land bekend om zijn verrukkelijke keuken, met iconische gerechten zoals pittige kimchi, smaakvolle bibimbap en heerlijk gegrild Koreaans barbecuevlees.

Wat Zuid-Korea echt bijzonder maakt, is de manier waarop het verleden en de toekomst naadloos samenkomen. Of je nu een traditionele thee-ceremonie bijwoont, neonverlichte straten verkent of ontspant in een eeuwenoud berglandscha, Zuid-Korea blijft verassen. Je kunt Zuid-Korea ook heel goed combineren met een reis door Japan.

Algemene informatie

Hoofdstad: Seoul
Aantal inwoners: ca. 51.623.616
Oppervlakte: 100.210 km² (2.5 x zo groot als Nederland)
Taal: Koreaans
Tijdsverschil: zomer 7 uur en winter 8 uur
Munteenheid: Won

Bekende plaatsen en hoogtepunten

Zuid-Korea-Seoel-Bukchon-Hanok-Village-
Seoul

Zuid-Korea-Busan-uitzicht
Busan

Zuid-Korea-Yangdong-folk-village-
Gyeongju

Zuid-Korea-Jeju-Island-stone-figures
Jeju Island

Zuid-korea-Jeonju-Hanok-village-straatbeeld-2
Jeonju

Hoogtepunten in Zuid-Korea van A tot Z

Zuid-Korea Bestemmingen van A tot Z

357ba8ea-588e-4c6f-8a8c-46c34177bde0
LFTC-class-3
Gyeongbokgung park Seoul Zuid Korea
  • Rondreis
  • Aantal dagen: 22
Highlights Zuid-Korea en Japan Individuele rondreis Zuid-Korea en Japan
  • Traditie, moderne steden en prachtige natuur van Zuid-Korea
  • De vulkanische wereld van Hakone
  • Bezoek aan de wereldstad Tokyo
Meisjes in traditionele kleding Seoul
  • Rondreis
  • Aantal dagen: 15
Highlights Zuid-Korea Individuele rondreis Zuid-Korea
  • De streetfood, design en K-culture van Seoul
  • De lavavelden, kraters en watervallen van Jeju Island
  • Jeonju, de culinaire hoofdstad van Zuid-Korea
Nieuwe reis

Reizen naar Zuid-Korea

Mis niets!

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws, de leukste reisinspiratie en speciale aanbiedingen.

Je aanmelding is verstuurd, je ontvangt een bevestiging op het opgegeven mailadres